ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti. tüm kullanıcılarının kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir. Kullanıcının kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.

ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti.‘in kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.

ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti.Gizlilik Politikası, kullanıcılarının vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.

ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti., üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine iletilen kişisel bilgileri işbu “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti.aynı zamanda; kullanıcı kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

Kullanıcılara ve üyelere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti.için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti.‘un işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcıların önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti., dahilinde başka sitelere link verebilir. ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti., link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

ŞİRİNER Tulum Peynirleri San. ve Tic.Ltd.Şti., kullanıcıların ve üyelerin, gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullanıldığını tespit ederse ve yahut yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse kullanıcılarla ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

Menü
Bilgi Hattı
1
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?